- Kies zelf je bezorgweek
- Inclusief handige aanplantfolder
- Lei treursierpeer 180 cm kan je het hele jaar door aanplanten
- Ben je hovenier? Klik hier
Een boom die in de laatste jaren enorm in trek is voor in de tuin, is wel de wilgbladige treur sierpeer. Deze boom heeft een grillige groei met een brede treurvorm.
Opvallend aan deze boom is het grijs viltige blad, dat lijkt op het blad van een witte wilg. Het blad is lancetvormig en smal, verder is de Pyrus salicifolia 'endula' is redelijk winterhard en heeft een bescheiden groene herfstkleur.
De wilgbladige treur sierpeer is geschikt voor elk tuintype. Ten slotte heeft deze sierpeer weinig onderhoud nodig. Het eenmalig snoeien van de treurboom in de periode van november tot en met maart is voldoende.
De stamomtrek is 8 tot 12 centimeter en de totaalhoogte 300 centimeter.
Specificaties
Dit vinden anderen van Lei treursierpeer 180 cm
Lees hieronder over de ervaring van andere klanten.
Heb je vragen? Bezoek dan onze veelgestelde vragen pagina.
Sabrina
Product zoals voorzien
K.
Na eerst wat extra info inwinnen op de app, had toch echt veel vragen na het inlezen van internet ben ik overstag gegaan. Ik werd super vriendelijk geholpen via de app, en de bestelling was super snel gedaan. En de levering wow dat was ook super snel, donderdag besteld dinsdag stond de vriendelijke chauffeur al voor de deur. De boom staat inmiddels en nu maar hopen dat hij -recht- ;) gaat groeien.
Sven
Zeker tevreden over onze 4 leibomen die geleverd zijn. 1 minpuntje 1 boom was letterlijk 15cm kleiner… het rek dan zelf maar verhoogd.
Peter
Top