Geen resultaat gevonden
Wijzig je zoekciteria of zoek via onze Bomenzoeker
Bekijk alle resultaten
Geen resultaat gevonden
Wijzig je zoekciteria of zoek via onze Bomenzoeker
Bekijk alle resultaten
Menu
Nieuw: gratis advies aan huis of bezoek ons Bomencentrum in Valburg voor inspiratie en persoonlijk advies.

Steeneik leiboom 200 cm

‘Quercus ilex’
120x150cm rek
Steeneik leiboom 200 cm

Steeneik leiboom 200 cm

‘Quercus ilex’
9.3 (7915 beoordelingen)

Aanbevolen opties:

Aanplantpakket middelgrote bomen

Het aanplantpakket voor middelgrote bomen bevat alles wat je nodig hebt voor het aanplanten van 1 boom. Het type aanplantpakket is afhankelijk van de grootte van de boom. 

Afbeelding

Aanplantservice leibomen groot

Wij planten met veel plezier uw boom. Dankzij onze ervaring, vakmanschap en kennis is het voor ons een koud kunstje om de boom te planten. Het voordeel van onze aanplantservice is dat wij u een hoop werk uit handen nemen. Wanneer u gebruik maakt van onze aanplantservice in combinatie met een aanplantpakket, krijgt u standaard een half jaar aangroei garantie.
Wanneer u bij de aanplantservice gebruik wilt maken van boompalen en aanplantgrond, vink dan ook het aanplantpakket aan.

LET OP: Wij planten uw boom alleen onder de volgende voorwaarden:

– Zorg dat de plaats waar de boom geplant moet worden vrij is van bekabeling, puin, oude wortels, grind, straatwerk, oude beplanting, stronken, worteldoeken en etc. De grond moet minimaal 50 centimeter diep vrij zijn van het bovengenoemde.
– Zorg dat de plaats waar de boom geplant moet worden goed waterdoorlatend is.
– Zorg dat de plaats waar de boom geplant moet worden goed zonlicht kan krijgen.
– Overgebleven grond voeren wij niet af.
– Bomenbezorgd kan geen bomen planten wanneer deze door het huis vervoerd moet worden. 
– Zorg dat de plek waar de boom geplant moet worden makkelijk te bereiken is, zodat we de boom zonder problemen vanaf de bus naar de plant plek kunnen krijgen.

Bomen met aanplantservice worden binnen 10 werkdagen bezorgd en aangeplant. Hiervoor maken we samen een afspraak.

youtube placeholder
Accepteer marketing cookies om de video te bekijken
Leibomen aankoppel set

Met de aankoppelset zorg je ervoor dat leibomen keurig naast elkaar staan, wat resulteert in een strak beeld. De aankoppelset bevat 3 bamboe koppelstukken van 120 cm en 3 meter bindbuis. Door één bamboestok aan de onderste, middelste en bovenste etages van een leiboom te bevestigen, leg je de basis.

Je begint door de drie bamboestokken aan één leiboom vast te maken. Vervolgens bind je de andere leiboom aan deze bamboestokken. Tijdens het aanknopen kun je de leibomen ‘sturen’ en ‘vastzetten’ zodat ze mooi recht naast elkaar staan. Dit proces vergemakkelijkt ook het geleiden van de takken naar elkaar toe in de toekomst, waardoor je een soort mooie haag op stam kunt creëren.

Wat is een aankoppelset?

youtube placeholder
Accepteer marketing cookies om de video te bekijken
Let op: we hebben het aanplantpakket automatisch voor je geselecteerd. Wanneer je voor onze aanplantservice kiest, adviseren wij het aanplantpakket om de boom op de juiste manier te kunnen plaatsen. Daarnaast heb je bij aanschaf van beide een aangroeigarantie van 6 maanden op jouw boom.
 495,-
Hoeveel meter wil je overbruggen?
meter
Of bekijk dit product in ons bomencentrum in Valburg!
  • Gratis bezorging binnen 5 werkdagen!*
  • Kies zelf je bezorgweek
  • Inclusief handige aanplantfolder
  • Steeneik leiboom 200 cm kan je het hele jaar door aanplanten
  • Ben je hovenier? Klik hier
Productinformatie
Productinformatie
Beschrijving

De steeneik, in het Latijn de Quercus ilex genoemd, wordt steeds populairder in Nederland. Daarom leveren we de steeneik ook als leiboom. De steeneik leiboom is een sterke boom die vrijwel geen last heeft van ziektes en/of plagen. Daarnaast is deze leiboom wintergroen, oftewel: de steeneik leiboom is bladhoudend. Verder is de steeneik leiboom een redelijk tot goede winterharde boom. Deze mediterrane boom heeft een zonnige standplaats nodig en kan een hoop wind verdragen.

Het blad van de Quercus ilex is glanzend en lancetvormig. De bovenzijde van het blad is donkergroen en de onderzijde witgrijs. Deze kleurencombinatie maakt de steeneik leiboom zeer speciaal. De steeneik leiboom heeft een dichte kroonstructuur en vertakt zeer snel, hierdoor wordt deze mediterrane boom ook veel gebruikt als cilindervorm, blokvorm, zuilvorm en leivorm.

Door de fijne vertakking is de steeneik leiboom makkelijk te snoeien. Snoei deze leiboom eind maart of april, wanneer de kans op extreme vorst nihil is. Snoei de eikenboom dan terug in de leivorm. Let wel op dat er niet te veel takken gesnoeid worden. De groenblijvende steeneik leiboom is geschikt voor in de middelgrote en grote tuin.

Afmetingen lei/schermvorm: Lengte x Breedte: 120cm x 150cm

De steeneik leiboom heeft een stamhoogte van 200 centimeter.

Specificaties
Latijnse naam ‘Quercus ilex’
Stamhoogte 200 cm
Hoogte indicatie bij levering 320 cm hoog, zonder pot
Stamomtrek 14-16 cm
Winterhardheid Goed winterhard
Voorkeur grondsoort Lichte klei, zand, zavel
Windgevoeligheid Verdraagt wind
Bodemvochtigheid Droog
Standplaats Zon, halfschaduw
Bloeiperiode Mei
Bloeiwijze Gele bloem
Vrucht Bruine eikel
Snoeiperiode Maart, in Juni voor vormbehoud
Snoeiwijze Terugsnoeien tot gewenste vorm
Tuintype Middelgrote, grote tuin
Bladkleur Donkergroen / witgrijs
Formaat leirek 120x150 cm (lengte x breedte)
Herfstkleur N.v.t.
Levering zomer Pot / doorgroeikluit
Levering winter Pot / kluit
Bladeren Groenblijvend
Aantal snoeibeurten 1 tot 2 keer per jaar
Groeisnelheid Gemiddeld
Gerelateerde producten
Sale
Sale
Judasboom 'Ace of Spades' laagstam
  • Stamomtrek 4 - 8 cm
  • Totaalhoogte 200 - 250 cm
 99,-
 85,-
Beschikbaar
 99,-
 85,-
Beschikbaar
Sale
Sale
Judasboom 'Forest Pansy' hoogstam
  • Stamomtrek 4 - 8 cm
  • Totaalhoogte 200 - 250 cm
 99,-
 84,-
Beschikbaar
 99,-
 84,-
Beschikbaar
Sale
Sale
Judasboom 'Forest Pansy' laagstam
  • Stamomtrek 4 - 8 cm
  • Totaalhoogte 200 - 250 cm
 99,-
 84,-
Beschikbaar
 99,-
 84,-
Beschikbaar
120x150cm rek
120x150cm rek
Moerbei leiboom
  • Stamhoogte 180 cm
  • Totaalhoogte 300 cm
 165,-
Beschikbaar
 165,-
Beschikbaar
Steeneik meerstammig
  • Totaalhoogte 200 - 250 cm
 195,-
Beschikbaar
 195,-
Beschikbaar
Sluiten