Geen resultaat gevonden
Wijzig je zoekciteria of zoek via onze Bomenzoeker
Bekijk alle resultaten
Geen resultaat gevonden
Wijzig je zoekciteria of zoek via onze Bomenzoeker
Bekijk alle resultaten
Menu
Gratis advies aan huis. Klik hier voor meer informatie | Bestel nu en kies zelf je bezorgweek

Witte berk meerstammig

‘Betula utillis’
4.63/5
(4)

Witte berk meerstammig

‘Betula utillis’
4.63/5
(4 beoordelingen)

Aanbevolen opties:

Aanplantgrond meerstammige bomen

Met 2 zakken Pokon aanplantgrond heb je alles wat je nodig hebt om 1 meerstammige boom te planten. In dit pakket krijg je:

  • 2x 30 liter Pokon aanplantgrond: Speciaal ontworpen voor een goede start van je boom. Deze grond zit boordevol voedingsstoffen en organisch materiaal om de wortels te ondersteunen en je boom gezond te laten groeien. Met deze aanplantgrond geef je je boom de beste kans om te gedijen en te bloeien in zijn nieuwe omgeving.
Aanplantservice grote bomen

Onze aanplantservice bespaart je een hoop tijd, stress en energie. We nemen je het werk graag uit handen door je nieuwe boom vakkundig in de grond te planten, zodat de boom goed kan wortelen.

We adviseren om altijd een aanplantpakket bij te bestellen, zodat de boom stevig in je tuin komt te staan en goed kan wortelen. Hier zul je op de lange termijn veel profijt van hebben.

De aanplantservice in combinatie met het aanplantpakket geeft je ook een half jaar garantie. Deze gaat in vanaf het eerstvolgende voorjaar. Meer info vind je op onze garantie pagina.

De boom moet voldoende ruimte hebben om geplant te worden. Als je kiest voor deze optie ga je akkoord met onze aanplantservice voorwaarden. Je ontvangt hier ook een mail over met duidelijke instructies zodra je bezorgdag bekend is.

Bomen met aanplantservice worden binnen 10 werkdagen bezorgd en aangeplant. Hiervoor maken we samen een afspraak.

In de video hieronder wordt een algemene uitleg gegeven van onze aanplantservice. Bij deze boom kan het aanplantproces afwijken.

youtube placeholder
Accepteer marketing cookies om de video te bekijken
Let op: we hebben het aanplantpakket automatisch voor je geselecteerd. Wanneer je voor onze aanplantservice kiest, adviseren wij het aanplantpakket om de boom op de juiste manier te kunnen plaatsen. Daarnaast heb je bij aanschaf van beide een aangroeigarantie van 6 maanden op jouw boom.
 295,-
  • Binnen 5 werkdagen gratis bezorgd vanaf €200*
  • Kies zelf je bezorgweek
  • Inclusief handige aanplantfolder
  • Witte berk meerstammig kan je het hele jaar door aanplanten
  • Ben je hovenier? Klik hier
Productinformatie
Productinformatie
Beschrijving

Als het gaat om de boom met de meeste stam/bast sierwaarde, dan is het wel de witte berk meerstammig. Deze meerstammige boom heeft een creme/witte stam dat op latere leeftijd gedurig afbladdert. Deze berkenboom meerstammig is geschikt voor middelgrote tuinen en grote tuinen. Daarnaast heeft deze boom een (half)open kroonstructuur. In de bloeitijd heeft de witte berk opvallende grote geelgroene katjes.

Het blad van de betula utillis is eirond en donkergroen. In de herfst heeft krijgt het blad van deze boom een mooie gele herfstkleur. De meerstammige berkenboom heeft weinig snoei nodig, knip alleen takken af op de stam die redelijk laag zitten. Verder groeit de betula utillis meerstammige bijna op alle grondsoorten(behalve op veengrond). Al met al een sierboom die de show steelt door de opvallende witte stammen.

De totaalhoogte is 300 tot 350 centimeter.

Specificaties
Latijnse naam ‘Betula utillis’
Hoogte indicatie bij levering 300-350 cm hoog, zonder kluit
Winterhardheid Zeer winterhard
Voorkeur grondsoort Alle grondsoorten
Windgevoeligheid Verdraagt redelijk wind
Bodemvochtigheid Droog, vochtig
Standplaats Zon, halfschaduw
Bloeiperiode April
Bloeiwijze Geel-groene katjes
Vrucht Bruine onopvallende katjes
Snoeiperiode November t/m Maart
Snoeiwijze Terugsnoeien tot kegelvorm, vaasvorm
Tuintype Middelgroot, grote tuin
Bladkleur Donkergroen
Herfstkleur Geel
Levering zomer Pot / doorgroeikluit
Levering winter Kale wortel / kluit
Bladeren Bladverliezend
Aantal snoeibeurten 1 tot 2 keer per jaar
Groeisnelheid Gemiddeld
Gerelateerde producten
Sale
Sale
Witte himalaya berk
4.75/5
(2)
  • Stamomtrek 6 - 10 cm
  • Totaalhoogte 200 - 300 cm
 79,-
 75,-
Beschikbaar
 79,-
 75,-
Beschikbaar
Sale
Sale
Leihaagbeuk 180 cm
  • Stamomtrek 8 - 12 cm
  • Stamhoogte 180 cm
  • Totaalhoogte 300 cm
 109,-
 95,-
Beschikbaar
 109,-
 95,-
Beschikbaar
Sale
Sale
Gewone walnotenboom
5/5
(1)
  • Stamomtrek 10 - 14 cm
  • Totaalhoogte 300 - 400 cm
 95,-
 89,-
Beschikbaar
 95,-
 89,-
Beschikbaar
Sale
Sale
Treurwilg
5/5
(8)
Laagste prijs garantie
  • Stamomtrek 14 - 18 cm
  • Stamhoogte 200 - 220 cm
  • Totaalhoogte 300 - 350 cm
 159,-
 95,-
Beschikbaar
 159,-
 95,-
Beschikbaar
Plataan kruisdak 200-220 cm stamhoogte
5/5
(4)
  • Stamomtrek 6 - 10 cm
  • Stamhoogte 200 - 220 cm
  • Totaalhoogte 220 - 240 cm
 72,50
Beschikbaar
 72,50
Beschikbaar
Sluiten