Geen resultaat gevonden
Wijzig je zoekciteria of zoek via onze Bomenzoeker
Bekijk alle resultaten
Geen resultaat gevonden
Wijzig je zoekciteria of zoek via onze Bomenzoeker
Bekijk alle resultaten
Menu
Gratis advies aan huis. Klik hier voor meer informatie 

Coniferen 'Brabant' 120 cm

Thuja occidentalis 'Brabant'
4.63/5
(4 beoordelingen)

Aanbevolen opties
Pokon aanplantgrond voor hagen 10L

We adviseren altijd om potgrond te gebruiken bij het aanplanten van je nieuwe boom, haag of plant. Dankzij deze potgrond wordt het bodemleven geoptimaliseerd rondom de nieuw geplante boom of plant. Daarnaast houdt deze potgrond vocht vast en verbetert hij de structuur van de grond, wat ten goede komt voor her-groei van de wortels. Belangrijk is om de gewone aanplantgrond te mengen met de uitgegraven grond.

Aanplantservice hagen middelgroot

Wij planten met veel plezier uw haag. Dankzij onze ervaring, vakmanschap en kennis is het voor ons een koud kunstje om de haag te planten. Het voordeel van onze aanplantservice is dat wij u een hoop werk uit handen nemen. Wanneer u gebruik maakt van onze aanplantservice in combinatie met een aanplantpakket, krijgt u standaard een half jaar aangroei garantie. Wanneer u bij de aanplantservice gebruik wilt maken van aanplantgrond, vink dit dan ook op de productpagina aan. 

LET OP: Wij planten uw haag alleen onder de volgende voorwaarden:
– Zorg dat de plaats waar de haag geplant moet worden vrij is van bekabeling, puin, oude wortels, grind, straatwerk, oude beplanting, stronken, worteldoeken, wit zand etc. De grond moet minimaal 50 centimeter diep vrij zijn van het bovengenoemde.
– Zorg dat de plaats waar de haag geplant moet worden goed waterdoorlatend is.
– Zorg dat de plaats waar de haag geplant moet worden goed zonlicht kan krijgen.
– Overgebleven grond voeren wij niet af (tegen een meerprijs is dit wel mogelijk). 
– Bomenbezorgd kan geen hagen planten wanneer deze door het huis vervoerd moet worden. 
– Zorg dat de plek waar de haag geplant moet worden makkelijk te bereiken is, zodat we de haag zonder problemen vanaf de bus naar de plant plek kunnen krijgen.

Hagen met aanplantservice worden binnen 10 werkdagen bezorgd en aangeplant. Hiervoor maken we samen een afspraak.

Afbeelding

13,25
Binnen 5 werkdagen gratis bezorgd vanaf €200
De Coniferen 'Brabant' 120 cm is te zien in ons Bomencentrum in Valburg. Wil je dit product in het echt zien? Kom langs en laat je inspireren!

Adres

Hoogsestraat 8

6675 BJ Valburg

Openingstijden

Maandag Gesloten
Dinsdag Gesloten
Woensdag 10:00-17:00
Donderdag 10:00-17:00
Vrijdag 10:00-17:00
Zaterdag 09:00-14:00
Zondag Gesloten
 
Openingstijden feestdagen
Hemelvaart: 10:00 tot 15:00
Koningsdag: gesloten
Tweede paasdag: 10:00 tot 15:00
Tweede pinksterdag: 10:00 tot 15:00

Dit product is ook te zien in ons Bomencentrum in Valburg.

Voor dit product kan de levertijd een aantal werkdagen langer zijn.

  • Kies zelf je bezorgweek
  • Inclusief handige aanplantfolder
  • Coniferen 'Brabant' 120 cm kan je het hele jaar door aanplanten
  • Ben je hovenier? Klik hier
Productinformatie

De conifeer 'Brabant' is niet weg te denken uit de Nederlandse tuin. Een van de meest toegepaste coniferenhagen is de Thuja occidentalis 'Brabant'. De conifeer ‘Brabant’ is extreem winterhard en groeit vrijwel op elke grondsoort. Verder is de zogenoemde westerse levensboom een harde groeier en kan hij wel tot zes meter hoog worden. Deze conifeer is een smal opgaande groeier met een dichte kroonstructuur, waardoor hij goed toe te passen is als haag.

We raden aan om de conifeer ‘Brabant’ jaarlijks te snoeien om de haagvorm te behouden. De coniferenhaag ‘Brabant’ kun je het beste snoeien in augustus en/of september. Snoei hem echter niet tijdens warme en zonnige dagen, want dan kan het blad verbranden. Het blad is naaldvormig en groen van kleur.

De conifeer ‘Brabant’ heeft een totaalhoogte van 120 tot 140 centimeter.

Specificaties

Latijnse naam
‘Thuja occidentalis 'Brabant'’
Winterhardheid
Zeer winterhard
Voorkeur grondsoort
Alle grondsoorten
Standplaats
Zon, halfschaduw
Bloeiperiode
Juni - augustus
Bloeiwijze
Geen
Snoeiperiode
Augustus, September
Geleverd in
Kluit / pot
Advies aantal per strekkende meter
2,5
Bladkleur
Groen
Herfstkleur
N.v.t.
Hoogte conifeer
120-140 cm hoog, zonder pot/kluit
Bladeren
Groenblijvend
Aantal snoeibeurten
1 tot 2 keer per jaar
Groeisnelheid
Gemiddeld

Dit vinden anderen van Coniferen 'Brabant' 120 cm

9.3 (4 beoordelingen)

Lees hieronder over de ervaring van andere klanten.

Heb je vragen? Bezoek dan onze veelgestelde vragen pagina.

"

M ter haar

Mooie conifeer

Staan mooi..nu wachten tot ze groter groeien

10/10
"

Bert

Opnieuw perfect bezorgd met goed plantmateriaal

Dit is mijn derde ervaring met Bomenbezorgd.nl. Geweldig dat het wordt bezorgd op de afgesproken tijd en dat je via een link de chauffeur kunt volgen. Dus geen verrassing wanneer het bezorgd wordt. Daarnaast opnieuw goed plantmateriaal wat nog het allerbelangrijkste is. TOP onderneming die afspraken nakomt en zorgt voor kwaliteit.

10/10
"

bruno

zeer goed

hopelijk groeien zij mooi rechtop !

8/10
"

Ronald

Mooie coniferen

Mooie grote coniferen besteld en gekregen

9/10
1 2
Gerelateerde producten
Groene beukenhaag 100 cm
4.88/5
(4)
  • Totaalhoogte 100 - 125 cm
 2,29
Beschikbaar
 2,29
Beschikbaar
 11,40
Beschikbaar
 11,40
Beschikbaar
 22,80
Beschikbaar
 22,80
Beschikbaar
Coniferen 'Brabant' 100 cm
4.63/5
(4)
  • Totaalhoogte 100 - 120 cm
 10,99
Beschikbaar
 10,99
Beschikbaar
Conifeer 'Excelsa' 120 cm
  • Totaalhoogte 120 - 140 cm
 12,99
Beschikbaar
 12,99
Beschikbaar
Coniferen 'Brabant' 120 cm
Coniferen 'Brabant' 120 cm
Binnen 5 werkdagen gratis bezorgd vanaf €200
Sluiten