Geen resultaat gevonden
Wijzig je zoekciteria of zoek via onze Bomenzoeker
Bekijk alle resultaten
Geen resultaat gevonden
Wijzig je zoekciteria of zoek via onze Bomenzoeker
Bekijk alle resultaten
Menu

Kerspruim leiboom 150 cm

‘Prunus cerasifera 'Nigra'’
120x150cm rek
Kerspruim leiboom 150 cm

Kerspruim leiboom 150 cm

‘Prunus cerasifera 'Nigra'’
9.3 (7801 beoordelingen)

Aanbevolen opties:

Aanplantpakket kleine bomen

Het aanplantpakket kleine bomen bevat alles wat u nodig heeft voor het aanplanten van 1 boom. Het type aanplantpakket is afhankelijk van de grootte van de boom. 

Afbeelding

Aanplantservice leibomen klein

Wij planten met veel plezier uw boom. Dankzij onze ervaring, vakmanschap en kennis is het voor ons een koud kunstje om de boom te planten. Het voordeel van onze aanplantservice is dat wij u een hoop werk uit handen nemen. Wanneer u gebruik maakt van onze aanplantservice in combinatie met een aanplantpakket, krijgt u standaard een half jaar aangroei garantie.
Wanneer u bij de aanplantservice gebruik wilt maken van boompalen en aanplantgrond, vink dan ook het aanplantpakket aan.

LET OP: Wij planten uw boom alleen onder de volgende voorwaarden:

– Zorg dat de plaats waar de boom geplant moet worden vrij is van bekabeling, puin, oude wortels, grind, straatwerk, oude beplanting, stronken, worteldoeken en etc. De grond moet minimaal 50 centimeter diep vrij zijn van het bovengenoemde.
– Zorg dat de plaats waar de boom geplant moet worden goed waterdoorlatend is.
– Zorg dat de plaats waar de boom geplant moet worden goed zonlicht kan krijgen.
– Overgebleven grond voeren wij niet af.
– Bomenbezorgd kan geen bomen planten wanneer deze door het huis vervoerd moet worden. 
– Zorg dat de plek waar de boom geplant moet worden makkelijk te bereiken is, zodat we de boom zonder problemen vanaf de bus naar de plant plek kunnen krijgen.

Bomen met aanplantservice worden binnen 10 werkdagen bezorgd en aangeplant. Hiervoor maken we samen een afspraak.

youtube placeholder
Accepteer marketing cookies om de video te bekijken
Leibomen aankoppel set

Met de aankoppelset zorg je ervoor dat leibomen keurig naast elkaar staan, wat resulteert in een strak beeld. De aankoppelset bevat 3 bamboe koppelstukken van 120 cm en 3 meter bindbuis. Door één bamboestok aan de onderste, middelste en bovenste etages van een leiboom te bevestigen, leg je de basis.

Je begint door de drie bamboestokken aan één leiboom vast te maken. Vervolgens bind je de andere leiboom aan deze bamboestokken. Tijdens het aanknopen kun je de leibomen ‘sturen’ en ‘vastzetten’ zodat ze mooi recht naast elkaar staan. Dit proces vergemakkelijkt ook het geleiden van de takken naar elkaar toe in de toekomst, waardoor je een soort mooie haag op stam kunt creëren.

Wat is een aankoppelset?

youtube placeholder
Accepteer marketing cookies om de video te bekijken
Let op: we hebben het aanplantpakket automatisch voor je geselecteerd. Wanneer je voor onze aanplantservice kiest, adviseren wij het aanplantpakket om de boom op de juiste manier te kunnen plaatsen. Daarnaast heb je bij aanschaf van beide een aangroeigarantie van 6 maanden op jouw boom.
 144,-
Hoeveel meter wil je overbruggen?
meter
  • Gratis bezorging binnen 5 werkdagen!*
  • Kies zelf je bezorgweek
  • Inclusief handige aanplantfolder
  • Kerspruim leiboom 150 cm kan je het hele jaar door aanplanten
  • Ben je hovenier? Klik hier
Productinformatie
Productinformatie
Beschrijving

De kerspruim leiboom is een van de weinige leibomen met rode bladeren.  De sierpruim leiboom is een boom met een hoge sierwaarde: de boom heeft veel vertakkingen en is daardoor goed te gebruiken als boom in schermvorm. Daarnaast is de Prunus cerasifera 'Nigra' een vroege bloeier. In maart of begin april ontstaan er trossen van roze bloemen waardoor het een echte blikvanger wordt. Na de bloei komen de donker roodviolette bladeren tevoorschijn. 

Door de vele vertakkingen van deze sierpruim zit het scherm snel dicht en zorgt voor schaduw en privacy. Door de sierpruim leivorm jaarlijks terug te snoeien tot een egaal scherm, is hij geschikt voor in elke tuin.

Afmetingen lei/schermvorm: Lengte x Breedte: 120 cm x 150 cm

Stamhoogte: 150 centimeter

Specificaties
Latijnse naam ‘Prunus cerasifera 'Nigra'’
Stamhoogte 150 cm
Hoogte indicatie bij levering 270 cm hoog, zonder pot
Stamomtrek 4-8 cm
Winterhardheid Beschermen bij extreme kou
Voorkeur grondsoort Loss, lichte klei, zand, zavel
Windgevoeligheid Redelijk windgevoelig
Bodemvochtigheid Droog, vochtig
Standplaats Zon, halfschaduw
Bloeiperiode Maart - april
Bloeiwijze Roze bloemen in trossen
Vrucht Zelden vruchten
Snoeiperiode Maart
Snoeiwijze Terugsnoeien tot egaal dak
Tuintype Elke tuin
Bladkleur Puperrood, donkerroodviolet
Formaat leirek 120x150 cm (lengte x breedte)
Herfstkleur Roodviolet
Levering zomer Pot / doorgroeikluit
Levering winter Kale wortel / kluit
Bladeren Bladverliezend
Aantal snoeibeurten 1 tot 2 keer per jaar
Groeisnelheid Gemiddeld
Gerelateerde producten
Sale
Sale
Japanse sierkers 'Yedoensis'
  • Stamhoogte 200 cm
  • Totaalhoogte 225 - 275 cm
 79,-
 72,-
Beschikbaar
 79,-
 72,-
Beschikbaar
Sale
Sale
Kerspruim kruisdak 200-220 cm stamhoogte
  • Stamomtrek 6 - 10 cm
  • Stamhoogte 200 - 220 cm
  • Totaalhoogte 220 - 240 cm
 129,-
 125,-
Beschikbaar
 129,-
 125,-
Beschikbaar
Japanse sierkers
  • Stamhoogte 180 cm
  • Totaalhoogte 200 - 250 cm
 79,-
Beschikbaar
 79,-
Beschikbaar
Japanse sierkers
  • Stamomtrek 14 - 18 cm
  • Stamhoogte 220 cm
  • Totaalhoogte 275 - 350 cm
 279,-
Beschikbaar
 279,-
Beschikbaar
Rode Japanse sierkers
  • Stamhoogte 200 cm
  • Totaalhoogte 225 - 275 cm
 72,-
Beschikbaar
 72,-
Beschikbaar
Sluiten